ПОЄДНАННЯ
ТРЬОХ ІСТИН

Любов до автомобілів

Можна вічність дивитися на те, як горить вогонь, тече вода та їде автомобіль. Наша дитяча мрія не лише нікуди не зникла, але й з віком переросла у справжню пристрасть. Звук мотора для нас став солодше любовних зізнань, а романтичний захід сонця - найбажанішим пейзажем за кермом.

TrueCars

Захопленість Америкою

Подорож довжиною в 15 000 км по території США була варта того, щоб втратити голову на Тайм Сквер, Манхеттен. Ранкова пробіжка в Централ Парк, Нью-Йорк, підбадьорила бажання випробувати на швидкість американський автомобіль. Ним виявився Chevrolet Camaro SS, а гоночною трасою - залитий сонцем Лонг Біч, Каліфорнія. Ревіння потужного двигуна продовжувало дарувати насолоду аж до Золотих Воріт в Сан-Франциско. А поява нового Боїнга з ангару в Сіетлі остаточно закохала в Америку та американські колеса.

TrueCars

Юридичний супровід

Вища юридична освіта та понад 15 років практичного досвіду дозволяють нам повністю розібратися з хитросплетіннями законодавства по обидві сторони угоди. Ми гарантуємо правильне юридичне оформлення документів, не обтяжуючи клієнтів паперовою тяганиною, позбавляємо від необхідності спілкування з представниками державних органів, а в разі необхідності - захищаємо права.

TrueCars

TRUECARS - це наша істина, філософія та підхід до роботи. Кожен день ми вкладаємо свій час, цікавість та ресурси, щоб надати своїм клієнтам можливість зробити чесний вибір і допомогти їм з покупкою правильного автомобіля.

TrueCars
TrueCars

Наше завдання не просто заощадити гроші, а допомогти купити такий автомобіль, на якому ми б самі їздили із задоволенням.

вартість
на

30-40

%
нижче

аналогів в Україні!

TrueCars TrueCars TrueCars

TrueCars — якісні та чесні автомобілі!

Ми ні за що не продамо потоплений або вбитий автомобіль і ніколи не виставимо жодного прихованого платежу. Продаж автомобіля відбувається в термін і відповідно фіксованим витратам, з правильним юридичним оформленням грошових і договірних відносин і повною гарантією на виконання ремонту у встановлений термін.

ЗАМОВИТИ ЧЕСНИЙ АВТОМОБІЛЬ У TRUECARS!

Залишіть онлайн заявку на сайті
або отримайте безкоштовну консультацію по телефона

Отменить